Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 10 Aug
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Konnerud
Gulskogen KG 9er A
Wed 11 Aug
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Sandar
Gulskogen kunstgress
Sun 15 Aug
kl 15:00 - 16:29
Strømsgodset IF - Nesbyen/HFK
Gulskogen kunstgress
Mon 16 Aug
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset IF Steinar P - Mjøndalen Ulver
Gulskogen KG 9er A
Mon 16 Aug
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset IF Nøstdahl - Skiold Legends
Gulskogen KG 9er B
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF - Konnerud
Gulskogen kunstgress
Tue 17 Aug
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Moingen
Gulskogen kunstgress
Fri 20 Aug
kl 19:00 - 20:44
Strømsgodset IF - Stoppen 3
Gulskogen kunstgress
Mon 23 Aug
kl 19:30 - 21:09
Strømsgodset IF - Solberg
Gulskogen kunstgress
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Birkebeineren
Gulskogen KG 9er A
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset IF - Mjøndalen
Gulskogen kunstgress
Wed 25 Aug
kl 19:30 - 21:09
Strømsgodset IF 2 - Svelvik
Gulskogen kunstgress
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:15
Strømsgodset IF - Solberg
Gulskogen kunstgress
Sun 29 Aug
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF 2 - Haugfoss/Geithus
Gulskogen kunstgress
Mon 30 Aug
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset IF Steinar P - Spa/Bra Atletico
Gulskogen KG 9er A
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF 3 - ROS 2
Gulskogen kunstgress
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF - Sande
Gulskogen kunstgress
Fri 3 Sep
kl 19:00 - 20:44
Strømsgodset IF - Solberg 2
Gulskogen kunstgress
Mon 6 Sep
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset IF Nøstdahl - Svene 1
Gulskogen KG 9er B
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset IF - Hønefoss BK
Gulskogen kunstgress
Tue 7 Sep
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Svelvik 1
Gulskogen KG 9er A
Wed 8 Sep
kl 17:30 - 18:35
Strømsgodset IF - Stoppen United
Gulskogen KG 9er A
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:05
Strømsgodset IF - Asker United
Gulskogen KG 9er A
Wed 8 Sep
kl 20:15 - 21:54
Strømsgodset IF 2 - Glassverket
Gulskogen kunstgress
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:59
Strømsgodset IF - Hokksund
Gulskogen kunstgress
Thu 9 Sep
kl 19:30 - 21:09
Strømsgodset IF - Åssiden
Gulskogen kunstgress
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF 2 - Nedre Sigdal/Eggedal
Gulskogen kunstgress
Fri 10 Sep
kl 19:30 - 20:45
Strømsgodset IF - Hønefoss BK
Gulskogen kunstgress
Mon 13 Sep
kl 17:30 - 18:49
Strømsgodset IF 2 - Sjåstad/Vestre Lier
Gulskogen kunstgress
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 3 - Stoppen 3
Gulskogen kunstgress
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF - Slemmestad
Gulskogen kunstgress
Tue 14 Sep
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Holeværingen
Gulskogen kunstgress
Wed 15 Sep
kl 17:30 - 18:35
Strømsgodset IF 2 - Hønefoss BK Bulldogs
Gulskogen KG 9er A
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:15
Strømsgodset IF - Sande
Gulskogen kunstgress
Fri 17 Sep
kl 19:00 - 20:44
Strømsgodset IF - Haugsbygd
Gulskogen kunstgress
Sun 19 Sep
kl 15:00 - 16:39
Strømsgodset IF - Hallingdal
Gulskogen kunstgress
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:15
Strømsgodset IF Nøstdahl - Hokksund Jerver
Gulskogen KG 9er B
Mon 20 Sep
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Jevnaker 2
Gulskogen kunstgress
Tue 21 Sep
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Flint
Gulskogen kunstgress
Wed 22 Sep
kl 19:30 - 21:09
Strømsgodset IF 2 - Mjøndalen
Gulskogen kunstgress
Thu 23 Sep
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Åssiden 1
Gulskogen kunstgress
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF 2 - Mjøndalen 2
Gulskogen kunstgress
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - ROS
Gulskogen KG 9er A
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF 3 - Tofte Fremad 2
Gulskogen kunstgress
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 19:15
Strømsgodset IF - Lier 1
Gulskogen kunstgress
Fri 8 Oct
kl 19:00 - 20:44
Strømsgodset IF - Lier
Gulskogen kunstgress
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 19:15
Strømsgodset IF Nøstdahl - Drammens BK DT10
Gulskogen KG 9er B
Tue 12 Oct
kl 17:30 - 18:49
Strømsgodset IF - Glassverket 1
Gulskogen kunstgress
Wed 13 Oct
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Norderhov
Gulskogen kunstgress
Thu 14 Oct
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Konnerud
Gulskogen kunstgress
Wed 20 Oct
kl 19:30 - 21:09
Strømsgodset IF - Sande
Gulskogen kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF 2 - Konnerud 5
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF 3 - Åssiden 1
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Sat 19 Jun
kl 13:00 - 14:20
Strømsgodset IF 3 - Solberg
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF - Konnerud
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Mjøndalen 3
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Hokksund
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset TF - Strømsgodset IF
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF 2 - Svelvik 2
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 19:00 - 20:15
Strømsgodset IF Steinar P - Svelvik Vikings
Gulskogen KG 9er B
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset IF Nøstdahl - Konnerud Gul
Gulskogen KG 9er B
  Les mer  
Sun 13 Jun
kl 14:30 - 15:49
Strømsgodset IF - Mjøndalen 1
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:30 - 21:14
Strømsgodset IF - Stoppen
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Stoppen
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF - Sande
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Mjøndalen
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF 3 - Mjøndalen 3
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:00 - 20:20
Strømsgodset IF 3 - Konnerud 4
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset IF - Drafn
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Mjøndalen
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 19:15
Strømsgodset IF Nøstdahl - Skiold Legends
Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Svelvik
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset IF Steinar P - Mjøndalen Ulver
Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Sat 29 May
kl 11:00 - 12:29
Strømsgodset TF - Strømsgodset IF
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Fri 28 May
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF - Konnerud
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Thu 27 May
kl 20:30 - 21:59
Strømsgodset IF 2 - Konnerud 4
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset IF 2 - Hokksund
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset IF - Strømsgodset TF
Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Mon 24 May
kl 19:00 - 20:15
Strømsgodset IF Steinar P - Skiold Stars
Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline