May Britt trer av

Postet av Strømsgodset IF den 13. Mai 2022

May Britt Stubdal har valgt å trekke seg som leder av fotballgruppa i Strømsgodset. Hun har sittet som leder i 6 år.

Vi takker May Britt for mange fine år med god innsats og stort engasjement for Gulskogens unge håpefulle talenter.

Vi vil i den nærmeste tiden jobbe med å finne en erstatter til ledervervet i gruppa.       

Har dere noen spørsmål så kan de rettes til:

Daglig leder: Ingvild Juvkam Dyve ingvild@stromsgodset.no
Leder av hovedstyret: Rune Hempel Larsen Rune.Larsen@bama.no
Sportslig leder: Nils Arne Hansen nils.arne.hansen@gmail.com
Barnetrener koordinator: Jan Vidar Haugstulen jan.haugstulen@yahoo.com
Kvalitetsklubb: Kathrine Espelid Kathrine.Espelid@ncc.no
Treningsøkta: Åge Atterås ageatteras@gmail.com
Dugnad: Utheya Thevethas utheya81@hotmail.com
Fair Play ansvarlig/Idrettskontakt: Kim Jeppe W Karlsen kim@stromsgodset.no



Verdens aktivitetsdag - SIF HUSET

Postet av Strømsgodset IF den 4. Mai 2022

Strømsgodset Idrettsforening markerer verdens aktivitetsdag og ønsker alle på Gulskogen og medlemmer av SIF i alderen 0 - 100 år velkommen til lek og moro lørdag 7. mai. fra 12:00 - 16:00

Kafeen er åpen, så kom innom for en prat. Vi håper å se dere.