Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 20 Mai
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Åskollen 2
  Gulskogen kunstgress
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF 1 - Konnerud
  Gulskogen kunstgress
Tir 21 Mai
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - ROS 1
  Gulskogen kunstgress
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 18:49
Strømsgodset IF 3 - Stoppen 5
  Gulskogen kunstgress
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Heradsbygda
  Gulskogen kunstgress
Ons 22 Mai
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Svene
  Gulskogen KG 9er A
Tor 23 Mai
kl 19:00 - 20:20
Strømsgodset IF 2 - Holeværingen
  Gulskogen kunstgress
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 16:29
Strømsgodset IF 2 - Slemmestad 2
  Gulskogen kunstgress
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF 2 - Drammens BK
  Gulskogen kunstgress
Man 27 Mai
kl 19:30 - 20:49
Strømsgodset IF 3 - Solberg
  Gulskogen kunstgress
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF - Stoppen
  Gulskogen kunstgress
Tir 28 Mai
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Konnerud
  Gulskogen kunstgress
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset Blå/Hvit - Svelvik FC
  Gulskogen KG 9er A
Ons 29 Mai
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Hokksund 1
  Gulskogen kunstgress
Tor 30 Mai
kl 17:30 - 18:49
Strømsgodset IF - Haugsbygd
  Gulskogen KG 9er A
Tor 30 Mai
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 2 - Stoppen 2
  Gulskogen kunstgress
Man 3 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF 1 - Åssiden 1
  Gulskogen kunstgress
Man 3 Jun
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Graabein
  Gulskogen kunstgress
Tir 4 Jun
kl 19:00 - 20:20
Strømsgodset IF 3 - Uvdal
  Gulskogen kunstgress
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Sande
  Gulskogen kunstgress
Tor 6 Jun
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 2 - Kongsberg
  Gulskogen kunstgress
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF 1 - Bødalen
  Gulskogen kunstgress
Tir 11 Jun
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Kongsberg
  Gulskogen kunstgress
Ons 12 Jun
kl 17:30 - 18:50
Strømsgodset IF 2 - Mjøndalen 2
  Gulskogen kunstgress
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Sande
  Gulskogen kunstgress
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 3 - Konnerud Rød
  Gulskogen kunstgress
Tor 13 Jun
kl 17:30 - 18:49
Strømsgodset IF - Mjøndalen
  Gulskogen kunstgress
Tor 13 Jun
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF 2 - Stoppen 3
  Gulskogen kunstgress
Fre 14 Jun
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset Blå/Hvit - Drammen Strong G12 2
  Gulskogen KG 9er A
Fre 14 Jun
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Sande
  Gulskogen KG 9er B
Fre 14 Jun
kl 19:30 - 20:49
Strømsgodset IF 3 - Stoppen 4
  Gulskogen kunstgress
Man 17 Jun
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Slemmestad 3
  Gulskogen kunstgress
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 19:19
Strømsgodset IF - Efteløt
  Gulskogen KG 9er B
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 18:55
Strømsgodset IF 3 - Stoppen 1
  Gulskogen KG 9er A
Tir 18 Jun
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Efteløt
  Gulskogen KG 9er B
Tir 18 Jun
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Svene
  Gulskogen KG 9er B
Ons 19 Jun
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Stoppen 1
  Gulskogen KG 9er A
Tir 13 Aug
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Drafn
  Gulskogen KG 9er B
Tir 13 Aug
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Birkebeineren
  Gulskogen KG 9er B
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Mjøndalen
  Gulskogen KG 9er A
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Åmot 2
  Gulskogen KG 9er A
Man 26 Aug
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Tofte Fremad
  Gulskogen kunstgress
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 18:55
Strømsgodset IF 3 - Hønefoss BK Tigers
  Gulskogen KG 9er B
Tir 27 Aug
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Bødalen
  Gulskogen KG 9er B
Tir 27 Aug
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Bødalen
  Gulskogen KG 9er B
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Åmot 2
  Gulskogen KG 9er A
Man 9 Sep
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Konnerud 3
  Gulskogen kunstgress
Tir 10 Sep
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Stoppen
  Gulskogen KG 9er B
Ons 11 Sep
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Hønefoss BK Bulldogs
  Gulskogen KG 9er A
Tir 17 Sep
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Mjøndalen
  Gulskogen KG 9er B
Tir 17 Sep
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Mjøndalen
  Gulskogen KG 9er B
Ons 18 Sep
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 3 - Kongsberg
  Gulskogen KG 9er A
Man 23 Sep
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Huringen 2
  Gulskogen kunstgress
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Mjøndalen
  Gulskogen KG 9er A
Tir 8 Okt
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Sande 2
  Gulskogen kunstgress
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Hønefoss BK Bulldogs
  Gulskogen KG 9er A
Tir 22 Okt
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Drafn
  Gulskogen KG 9er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 16 Mai
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF - Konnerud
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Åssiden
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:30 - 18:49
Strømsgodset IF - Lier 1
  Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:20
Strømsgodset IF 3 - Konnerud 4
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 2 - Slemmestad
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 17:30 - 18:45
Strømsgodset Blå/Hvit - Spa/Bra Høvik
  Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Mjøndalen 1
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Åssiden
  Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:30 - 20:49
Strømsgodset IF 3 - ROS 2
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF 2 - Stoppen 3
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 3 - Konnerud Rød
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 2 - Asker United
  Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:30 - 20:59
Strømsgodset IF - Hønefoss BK
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF 1 - Graabein
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:00 - 21:44
Strømsgodset IF - Stoppen 3
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 19:29
Strømsgodset IF 2 - Åssiden
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF - Norderhov/Haugsbygd
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 2 - Skiold
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Solberg
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF - Soknedalen 1
  Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:30 - 20:39
Strømsgodset IF - Åssiden
  Gulskogen KG 9er B
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 19:55
Strømsgodset IF 3 - Asker United 2
  Gulskogen KG 9er A
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 3 - Vestfossen
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:30 - 21:59
Strømsgodset IF - Skiold
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 20:20
Strømsgodset IF 3 - Svene 1
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 19:20
Strømsgodset IF 1 - Stoppen
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF 2 - Lier 1
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 19:00 - 20:19
Strømsgodset IF - ROS 1
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 19:00 - 20:29
Strømsgodset IF - Jevnaker/Haugsbygd
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 16:00 - 17:45
Åssiden - ROS
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Søn 17 Feb
kl 16:00 - 17:45
Åssiden - Vestfossen
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Søn 3 Feb
kl 16:00 - 17:45
Modum FK - Åssiden
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Søn 27 Jan
kl 15:00 - 16:35
Åssiden - Hønefoss BK
  Gulskogen kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline