Flott ramme rundt nok en seier
Postet av Strømsgodset IF den 3. Jan 2016
Strømsgodset IF Bandy møtte i kveld NTNUI. Lett snødrev og -4 grader.
Med gratis pølser og toddy til de fremmøtte, var det en stemning på tribunen man sjelden ser i norsk bandy. Den harde kjernen av Strømsgodsets fotballsupportere stilte opp med rå effekter, og skapte en fantastisk ramme rundt kampen. Vi slår trønderlaget NTNUI 6-3 foran 175 tilskuere på Marienlyst, og står nå med fem seire av seks mulige!
Ruben Wiulsrud setter inn 1-0, men rett før pause setter NTNUI inn sitt første. 1-1 til pause. Etter pausen utligner Nicolai "Mayweather" Hansen til 2-1, Tobias Jensen banker inn 3-1 på corner, Magnus Styrmoe til 4-2, rett etter scoring av NTNUI. Andre Andersen dunket inn et vakkert langskudd til 5-2, Tobias Jensen setter straffe til 6-2. Kampen ender 6-3 etter en siste fra NTNUI.
Vi takker publikum, støtteapparat, dommere og bortelag for en morsom idrettsopplevelse på Marienlyst.
En spesiell takk rettes til vår trofaste sponsor Aksel Andersen som sto for pølsene - Slakter'n fra Gulskogen er uhyre viktig for oss og flere andre idrettslag i byen vår!
Neste hjemmekamp er mot Røa 17.20.2016 kl 15.30
SIF-gutt Hei!!
0 Kommentar
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Strømsgodset IF

Julehilsen fra Ekte Kjærlighet På Gulskogen
16.12.2020

SIF - huset og hytta stenges
09.11.2020

Jentefotball i fokus
29.09.2020

Strømsgodset Håndball - Informasjon
23.09.2020

Oppstart for 1. klasse - fotball og håndball
18.08.2020

Referat - Generalforsamling - 2020 - SIF
29.06.2020